Re:  Kaca Neumannova v okoli Brezniku - nebezpecny precedens?
Autor : Bezejmenný uživatel , 04.01.07  22:03

Mily PC,

takhle jsem to jiste nenapsal. Jestli ma Kaca balik, je to jenom v poradku, stalo ji to litry potu a nehorazne driny. Navic, nemyslim, ze by vyplazla uplatek. Vyjadril jsem se vyhradne v tom smyslu, ze jedna povolenka by mohla vytvorit (a zrejme take vytvori) precedens v tom smyslu, ze si nekdo dalsi rekne, kdyz Kaca mohla, proc bych ja nemohl, Pavlicko mi dal ustni souhlas. A nejde tady o tetreva slysce, ale o celkove nahlizeni na situaci. Jednou je to chranena oblast a ani pet metru snehu by nemelo byt impulsem k treninku, rka, ze pod takovou vrstvou se nicemu neuskodi. Kdyz pujdu k Pytlackemu rohu ja s batohem po pevne ceste, tak taky nicemu neuskodim, ale dostanu flastr. Bohuzel jde jen a pouze o princip, ktery musi byt respektovan vsemi, nic vic, nic min.

Magnus

PS ovsem je fakt, ze televize Nova to rozmazla az moc...kdyby se radsi zamerila na podezrele, nechutne a podloudne hospodareni pane Pavlickovo, vcetne jeho nohsledu a potentatu, udelala by jinou nez medvedi sluzbu, jako v tomhle pripade...
ZpětReakce